Salon urody i zdrowia PARADISE

 

Salon Urody i Zdrowia Paradise - strona glówna

Salon Urody i Zdrowia Paradise wita Państwa w swojej nowej odsłonie! W nowym, ciepłym, kameralnym wnętrzu, pragniemy powitać naszych stałych wieloletnich klientów, a także zaskarbić sobie tych z Państwa, którzy jeszcze nie gościli w progach naszego gabinetu.

W centrum Krakowa odnajdziecie Państwo salon urody, w którym najwyższej jakości usługi świadczy pełen pozytywnej energii wykwalifikowany personel.

W gabinecie pracują osoby z wyższym wykształceniem i tytułem Kosmetologa. Stanowimy zgrany i doskonale uzupełniający się zespół.

Gabinet Paradise zatrudnia kosmetologów z rozległą wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem.

Kosmetyczka a kosmetolog…

Klientki często zadają pytanie: Jaka jest właściwie różnica pomiędzy kosmetyczką a kosmetologiem?
Kosmetologia jest nauką ściśle związaną z medycyną i naukami o zdrowiu. W toku studiów, przedmiotami nauczania przyszłych kosmetologów są m.in. anatomia, alergologia, dermatologia, patofizjologia, farmakologia,dietetyka, promocja zdrowia… i wiele innych. Kosmetolog zajmuje się nie tylko kosmetyką upiększającą, wykonuje również zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej, ma rozległą wiedzę między innymi, z dziedzin medycznie związanych ze zdrowiem i urodą skóry, włosów, paznokci. Dzięki holistycznemu podejściu do piękna, kosmetolog dba również o edukowanie swoich pacjentów w zakresie zachowań prozdrowotnych.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie gwarantują Państwu najwyższą jakość usług.

Pracę z każdym klientem rozpoczynamy od indywidualnego, szczegółowego wywiadu, który pomaga nam w dokładnym zdiagnozowaniu skóry. Informacje uzyskane podczas rozmowy pozwalają nam na profesjonalny dobór zabiegów gabinetowych, a także ustalenie prawidłowej pielęgnacji domowej. Tylko harmonijne współdziałanie terapii przeprowadzonej przez kosmetologa i kontynuowanej w domu przez pacjenta, daje trwałe, satysfakcjonujące efekty – zdrową i piękną cerę. Dzięki naszej wiedzy rozumiemy Państwa skórę. Nauczymy każdego rozumieć swoją skórę.

W naszym gabinecie kosmetycznym czystość i sterylność to gwarancja Państwa bezpieczeństwa.

Nasza umiejętność twórczego myślenia, wyostrzone zmysły i zdolności manualne wydobędą z każdego naturalne piękno.

Jesteśmy bardzo zaangażowane w swoją pracę, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje, śledząc najnowsze trendy w kosmetologii, uczestnicząc w szkoleniach i kongresach.

Posiadamy pokaźną ilość certyfikatów, zdobytych na wielu szkoleniach, przeprowadzanych przez wiodące firmy w dziedzinie kosmetologii.

W swobodnej, przyjacielskiej atmosferze, zapraszamy na najwyższej jakości usługi.

Kosmetolog Anna Hładki

Moje pierwsze doświadczenia zawodowe związane były z pracą w jednym z krakowskich szpitali na oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii. W związku ze zmianami w życiu osobistym, rozstałam się z satysfakcjonującą pracą w szpitalu. Od roku 2003 prowadzę własny gabinet – Salon Urody i Zdrowia, ukończywszy w międzyczasie Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia w Krakowie. Ze zdobytym tytułem Kosmetologa od kilku lat oddaję się swojej pasji – pielęgnacji zdrowia i urody. Posiadam certyfikaty zdobyte na wielu szkoleniach wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Przez wiele lat wypracowałam sobie zaufanie moich wiernych klientek i klientów.

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że dbam nie tylko o ich zewnętrzną urodę, ale i tę bardzo ważną , delikatną sferę waszej urody wewnętrznej. Staram się być w moim kameralnym wnętrzu, dobrym jego duchem, dzieląc się z Wami i Państwem, którzy dopiero nas odwiedzą, swoim wielkim optymizmem, dobrą energią i radością życia w tworzeniu piękna.